
Op de melodie van Knaokehel op dat vel van La Bamba werd op 8 Februari de nieuwe nog onbekende prins door een aantal oud prinsen verkleed als Harmonie, naar binnen gedragen. Na het aftellen sprong de kersverse Prins tevoorschijn. Hij gaat de komende weken door het leven als Prins Lars I.
Lars Rompelberg is geboren op 8 mei 1985 in het ziekenhuis van Maastricht. Lars heeft nog 1 jongere broer Ralph. Zijn ouders zijn Theo en Toos. Lars is Huismeester op het hoofdkantoor van Envida, Tamboer van de eerste rij van de drumband van de Koninklijke Harmonie van Gronsveld. En fanatiek speler bij de 35+ van SCG. Lars is bijna 15 jaar getrouwd met Milou Koetje samen wonen ze op de Burgemeester Smeetsstraat. Ze hebben samen drie kinderen Seb, Maj en Fië.
Prins Lars I hoopt alle inwoners van Rijckholt en omstreken te mogen begroeten op de activiteiten van CV De Sjnuffelère.



